מדליק ! סוללות נטענות USB

מדליק ! סוללות נטענות USB

בהמשך למגמת הפיכת העולם שלנו לירוק יותר, אני שמח בכל פעם שמישהו ממציא משהו שיעודד אותנו להשתמש באנרגיה בצורה חכמה יותר – למשל שימוש בסוללות נטענות במקום סוללות חד פעמיות.

הנה מוצר מדליק – סוללות המכילות את המטען בגוף הסוללה אשר נטענות על ידי חיבורן לשקע USB במחשב – כל מחשב.

סוללות AA נטענות USB

חברת USBCELL מיצרת את הסוללות הללו על בסיס NiMH ( נטענות – שניוניות). בתמונה למעלה סוללות בגודל AA בהן ניתן להשתמש כמו בסוללות רגילות –  ניתן לטעון פשוט על ידי חיבור ליציאת USB.

מעל 15 מיליארד סוללות אלקליין (חד פעמיות – ראשוניות) מיוצרות ונזרקות מדי שנה – מה שמבזבז את משאבי הכדור שלנו,מבזבז C02 ויוצר מטמנת חומרים רעילים.

סוללה נטענת 9V

USBCELL מציעה חלופה ידידותית לסביבה כשניתן לעשות שימוש חוזר מאות פעמים בסוללות שלה ללא צורך בשנאי חשמלי או כבלים, ועל ידי כך חוסכת לנו כסף , טרחה ובזבוז.

עלות זוג סוללות AA באתר לפני משלוח היא 11.84 סטרלינג – בערך 70ש"ח ועל פי הכתוב באתר ניתן להזמין מהם ישירות גם לישראל.

קישור לאתר :  http://www.usbcell.com

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

פוסטים קודמים:

בעיות גישה למשתמשי GoogleApps

בשעה האחרונה התקבלו עשרות פניות של לקוחות המשתמשים במערכת העסקית של גוגל בגרסת החינם – GoogleApps Free אשר אינן מצליחים לקבל או לשלוח מייל או בכלל לגשת לחשבונות גוגל שלהם.

קרא עוד »

פתרון – אשף הוספת משתמשים ב SBS 2003 ממאן לרוץ

פתרון לבעיה במערכות SBS2003 בה הרצת אשף יצירת משמש חדש מתחיל את התהליך על ידי הצגת מסך "ברוך הבא" ומיד לאחריו נעלם האשף – בדרכה האופיינית של מיקרוסופט – ללא השארת הודעת שגיאה או רמז כלשהו שיוביל לפתרון הבעיה.

קרא עוד »
דילוג לתוכן