ניצחנו בהתגוננות – עוברים להתקפה !!!

תודה לחברים שתמכו בנו במאבק המשפטי שנמשך יותר משבע שנים נגד אבי תם, דורון עטיה ושחר כחלון.
לקראת השלב השני במאבק (הפעם תורנו לתבוע) רצינו לעדכן אתכם קצרות בהחלטת בית המשפט אשר דוחה את כל תביעותיהם וטענותיהם של אבי דורון ושחר:
בהחלטת בית המשפט המחוזי מיום 18-7-2010השופט בנימיני קבע נחרצות :
"הם (אבי שחר ודורון) נהגו באופן חד צדדי לאורך כל הדרך והתעלמו מזכויות מיכל ואביה." … "הם נהגו במיכל בצורה כוחנית והרחיקו אותה מהחברה בטענות שבמקרה הטוב לא הצדיקו צעד כה קיצוני ובמקרה הרע היו מופרכות. הם החליפו את המנעולים בחברה ומנעו ממנה גישה לחברה ולמסמכיה. עתירתם להרחקת מיכל מכל פעילות בחברה איננה מוצדקת."
ציטוטים נוספים מפסק הדין נעלה בפייסבוק – יש למה לחכות …
יש בסיפור הארוך הזה הרבה מאוד אנשים מעניינים, הרבה דברים לספר – ממש כמו סיפור מהספרים עם טובים חלשים מול רעים חזקים.
הסוף עוד לא נכתב ואנו רק באמצע הדרך אבל בימים האחרונים הסתיים פרק א' של הסיפור שנמשך כאמור מעל 7 שנים עם קבלת פסק הדין של השופט בנימיני אשר בין היתר מסיר את כל הצווים שאסרו על מיכל הנעשקת לדבר עם לקוחות וספקים של חברה אשר למרות שיש לה 25% בבעלות עליה, נגזלה ממנה בכוח הזרוע השליטה בה ובדרך מרמה אף נגזלו ממנה כספים רבים מאוד.
נגד שחר כחלון ונגד אבי תם תלוי פסק דין השולח אותם לשנת מאסר כל אחד בנוסף לקנס כספי של 75000ש"ח כל אחד בגין הרשאה בעבירה של ביצוע עבודות במקרקעין בסטירה מההיתר.
מה שבפועל עשו אבי ושחר וגם דורון עטיה שהוא שותף שקט זה "למרוח" את בתי המשפט השונים לאורך שנים רבות בתעלולים משפטיים מגוונים ועל ידי כך "להרוויח זמן" ולהמשיך לעשות מה שבא להם תוך כדי עבירה על החוק ותוך כדי עשיית רווח עתק מהאירועים שהתקיימו בגן האירועים.
הנה פסק הדין בנושא זה מאתר פסק-דין : כאן.
דילוג לתוכן